» » ۴۰۰ فرزند بی‌سرپرست البرزی توسط سازمان‌ها حمایت می‌شوند.
850 0

معاون سیاسی و امنیتی استانداری البرز با اشاره به اینکه اداره کل بهزیستی سیاست های دولت تدبیر و امید را به خوبی درک کرده است، گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد در استان بیش از ۴۰۰ نفر از فرزندان بی‌سرپرست یا بدسرپرست را حمایت می‌کنند که این امر اقدام بزرگی برای بهزیستی استان محسوب می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و اور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور به نقل از البرز، «حجت‌اله ملاصالحی» معاون سیاسی و امنیتی استانداری البرز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بهزیستی استان البرز که با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور برگزار شد، گفت: بهزیستی البرز با توجه به حجم ماموریت‌ها و مشکلات عدیده‌ موجود عملکرد قابل قبولی داشته و سیاست‌های دولت تدبیر و امید را به درستی درک کرده‌ است.
 معاون سیاسی و امنیتی استانداری البرز با بیان اینکه اکنون در شرایط بسیار پیچیده‌ای هستیم که نه تحریم‌ها برداشته شده و نه پساتحریمی شکل گرفته است، افزود: در این شرایط استفاده حداکثری از منابع مردمی تنها راهی است که باید آن را در دستور کار قرار دهیم.
 وی با اشاره به اینکه این موضوع در بهزیستی البرز به خوبی مورد توجه قرار گرفته است، تصریح کرد: 440 مجموعه سازمان‌های مردم‌نهاد به کمک دولت آمده‌ و با سازماندهی مناسب در این عرصه خدمت‌رسانی می‌کنند.
 ملاصالحی با بیان اینکه بهزیستی البرز به شکل بسیار زیبایی از یارانه‌ها استفاده کرد، گفت:‌ حجم بسیار مناسبی از مشکلات این سازمان از این محل برطرف شد و به عنوان الگو معرفی شد که در این راستا هر میزانی که از این محل در اختیار ما قرار گیرد، در اختیار بهزیستی و سازمان‌هایی که چنین اقداماتی انجام می‌دهند، قرار می‌گیرد.
 معاون سیاسی و امنیتی استانداری البرز، تصریح کرد: البرز استان نوپایی است که منابع محدود و مشکلات بسیار زیاد است و در این زمینه بهزیستی می‌تواند به عنوان بازوی اصلی ما قرار گیرد و مشکلات مردم را برطرف کند.
 وی با اشاره به اینکه بهزیستی نقش ویژه‌ای در کارگروه‌ها و کمیته‌های مختلف استان دارد، اظهار کرد: امید است رویه گذشته توسط مدیرکل جدید نیز پیگیری شود و ما نیز تمام تلاش خود را برای حمایت همه‌جانبه از این تشکیلات انجام می‌دهیم.
 ملاصالحی با تاکید بر اینکه بار بسیار سنگینی از استان در ابعاد مختلف توسط این تشکیلات حمل می‌شود، بیان کرد: در ساماندهی کمپ‌های ترک اعتیاد که فاجعه‌ای بزرگ محسوب می‌شد، اقدامات بسیار موثری در این زمینه صورت پذیرفت.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری البرز، در پایان یادآور شد:‌ 120 کمپ موجود در حال حاضر خودکفا شده‌اند و منابعی از دولت را به خود تخصیص نمی‌دهند و این امر بخشی از مشکلات ما را حل کرده است. امید است با این روند در سال‌های آینده با مشکلات کمتری در این حوزه مواجه باشیم.

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.